اگر فروشگاه پوشاک، لوازم کادویی، کیف و کفش و … دارید و نیاز به امنیت بالا برای اجناس خود هستید، این گیت بهترین گزینه برای شما می باشد، شکل ظاهری این گیت به صورتی است که فروشگاه شما را بیش از پیش شیکتر میکند.

تکنولوژی استفاده شده در این گیت، از نوع RF است. قابل انطباق با تگ و لیبل بوده و محدوده عملکرد تشخیص هم تا ۱۳۰ سانتی متر می باشد. برد مورد استفاده در این گیت، از نوع معمولی بوده که شما با هزینه اندکی میتوانید آن را به برد دیجیتالی تبدیل کنید

گیت فروشگاهی
نوع محصول گیت فروشگاهی RF با آنتن طرح MDF و برد معمولی Spider
توضیح گیت فروشگاهی RF با انتن باریک با ظاهری زیبا در رنگ بندی های مختلف، با قابلیت نصب در شرایط مختلف نویزی انتخابی مناسب و کاملا مقرون به صرفه برای فروشگاههای مختلف می باشد. همچنین گیت فروشگاهی RF Slim قابلیت نصب به صورت دو تا ۴ پایه را نیز دارا می باشد که این ویژگی قابلیت پوشش دهی فروشگاهها با دهنه خروجی بزرگتر را نیز امکانپذیر می کند
توضیحات نصب در صورت نیاز برای نصب گیت فروشگاهی به صورت سه پایه عدد ۱٫۶ به قیمتها ضرب میشود و در صورت نصب به صورت دو پایه عدد ۲ در قیمتها ضرب می شود.
موارد استفاده فروشگاههای پوشاک، کتاب، پلاسکو، لوازم کادویی و ….
جنس بدنه طرح MDF
رنگ بندی سفید ، طرح ونگه
فرکانس کاری ۸٫۲ , ۴٫۷ , ۱۰٫۲ , ۹٫۵ مگاهرتز
فاصله گیرایی در شرایط مطلوب
تگ بزرگ ۱۴۰ سانتیمتر ( ۱ متر و ۴۰ سانتیمتر)
تگ کوچک ۱۲۰ سانتیمتر ( ۱ متر و ۲۰ سانتیمتر)
لیبل کاغذی ۱۱۰ سانتیمتر ( ۱ متر و ۱۰ سانتیمتر)
ابعاد
عرض ۳۵ سانتیمتر
ارتفاع ۱۵۰ سانتیمتر
ضخامت
اقلام همراه هر گیت فروشگاهی قیمت گذاری شده در لیست به صورت پیش فرض دارای ۲ آنتن ، یک جفت برد ، یک عدد آداپتور ۲۴ ولت ۳ آمپر ، پروفیل بین دو آنتن و اقلام مورد نیاز نصب می باشد.
گارانتی ۱۲ ماه گارانتی تعویض و تعمیر برد

 

قیمت این محصول در مرداد ماه ۹۶، برابر ۱/۴۰۰/۰۰۰ تومان می باشد که شامل  ۲ آنتن ، یک جفت برد ، یک عدد آداپتور ۲۴ ولت ۳ آمپر ، پروفیل بین دو آنتن و اقلام مورد نیاز نصب می باشد. که همکاران عزیز، با تخفیف ویژه، میتوانند این محصول را تهیه نمایند.

شماره تماس جهت خرید و نصب:

[list icon=”momizat-icon-phone” ]02166126233,02166947804,02166947802[/list]

این محصول را از بزرگترین سایت دوربین مداربسته و تخصصی ترین سایت گیت فروشگاهی ، IPMCCTV تهیه نمایید.

مشاهده مشخصات و قیمت در فروشگاه

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]