سری جدید دستگاه های H.265 XVR  ترکیبی ازتکنولوژی فشرده سازی H.265  با تکنولوژی منحصر به فرد HDCVI می باشد، که این محصول را به انتخابی ایده آل برای مشتریانی که به دنبال کیفیت بهتر ویدئو همراه با فضای ذخیره سازی کمتر، و قابلیت های هوشمند تبدیل کرده است.

صرفه جویی درفضای ذخیره سازی و کاهش هزینه ها

تکنولوژی فشرده سازی HDCVI-H.265  به عنوان فرمت کد گذاری بسیار کارآمد ویدئویی قادر به ارائه یک نسبت فشرده سازی بهتر بدون کاهش کیفیت تصویر می باشد و به همین دلیل در سال های اخیر به طور گسترده ای توسط صنعت نظارت استفاده شده است Dahua همچنین کدک استاندارد HDCVI-H.265 را برای ارائه HDCVI-H.265 + بهینه سازی کرده است که فضای ذخیره سازی مورد نیاز را تا ۹۰٪ کاهش می دهد. برای مثال، کلیپ ویدیویی UHD که برای ذخیره ۱۰ هارد دیسک (به ازای هر دیسک ۱ گیگابایت) نیاز دارد، اکنون می تواند بر روی تنها یک هارد دیسک ذخیره شود، که این موضوع به طور قابل توجهی کاهش هزینه ذخیره سازی را موجب می شود.

طراحی سازگار و مناسب

دستگاه های H.265 XVR  سازگاری کامل دستگاه را تضمین می کند، پشتیبانی از رمزگشایی H.265 +، H.265، H.264 +، و فشرده سازی H.264 بدون انجام هیچ گونه تنظیمات اضافی.

دستگاه های H.265 XVR  داهوا فرصت های جدید کسب و کار را برای توزیع کنندگان، ایجاد خواهد کرد.زیرا دستگاه های H.265 XVR   به سادگی جایگزین دستگاه های فعلی می شوند، و شما می توانید سیستم نظارت خود را به بهترین شکل به جدیدترین تکنولوژی بروزرسانی نمایید . با پشتیبانی از یک پردازنده قوی تر، دستگاه های H.265 XVR   داهوا قابلیت پشتیبانی از ۴ کانال نظارت تصویری هوشمند و حداکثر کانال N + N با دسترسی IPC (هر کانال قادر به دریافت ویدیو با کیفیتی تا ۸Mp)، انعطاف پذیری بیشتری را به ارمغان خواهد آورد.

هوشمندی

کاربران از این پس دستگاه های H.265 XVR  داهوا را هوشمندتر ، با کارآیی بیشتری و با رابط گرافیکی جدید XVR 4.0 مشاهده خواهند کرد. تکنولوژی خودآموزی و خود تطبیقی این دستگاه ها برای عملیات صوتی و انتقال صدا از طریق کابل coaxial نه تنها انجام عملیات را ساده و آسان می کند، بلکه موجب کیفیت بهتر صدا و کاهش تداخل صدا می شود . دستگاه های H.265 XVR  داهوا نیز با محصولات HDCVI-IoT سازگاری کامل داشته که شامل سنسور های دود، دما و رطوبت را می باشد.

دستگاه های H.265 XVR  داهوا یک انتخاب بی نظیر می با شد که هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد، و همچنین سازگاری بهتر، کیفیت و رزولوشن تصویربهتر و افزایش کیفیت صدا را برای مشتریانی که مایل به ارتقاء سیستم های نظارت تصویری قدیمی می باشند به ارمغان خواهد آورد

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]