استفاده از قطعات اصلی، بخصوص ساخت کره، در دوربین های Akitan ، باعث شده که تصاویر دوربین مداربسته ، به مراتب از کیفیت بالایی برخوردار باشد. این طرف هم هزینه تمام شده پایین آمده و باعث مناسب بودن قیمت محصولات Akitan گشته است.

 

در دوربین مداربسته Akitan از پردازنده nextChip سری NVP2441H استفاده شده است. حال این پردازنده چیست و چه قابلیتهایی را دارد.

اکثر دوستان ما ، فقط کیفیت ۲ مگاپیکسل را که بر روی کاغذ نوشته شده است را میبینند و لازم است که از این اصطلاحات نیز استفاده کرده و مطلع باشند.

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2017/08/tech1_e_74.png”]

پردازنده NVP2441H بر روی دوربین های AHD نصب میگردد. این پردازنده، جزو دومین ورژن از سری EAGLET ISP می باشد. سری EAGLET ISP جهت پردازش تصویر با کیفیت مناسب و بالا برای دوربین AHD می باشد. با استفاده از تکنولوژی AHD و پردازنده NVP2441H شما قادر به داشتن تصویری با رزلوشون و وضوح Full HD یا FHD می باشید.

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2017/08/CONTENTS3_E_74.png”]

همچنین با این پردازنده قادر به ارسال تصاویر با کیفیت بالا بر روی کابلهای کواکسیال موجود در بازار خواهید بود.همچنین با استفاده از این تکنولوژی و قابلیت، میتوانید با کاهش هزینه، همچنان تصویر بهتری داشته باشید.

پردازش در این سری از پردازنده ها، ۲ مگاپیکسل اصل میباشد. که قادر به ایجاد تصاویر خروجی AHD1.0 /AHD2.0 / CVBS / COMET می باشند.

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2017/08/tech2_e_74.png”]

با دارا بودن پردازنده NVP2441H بر روی دوربین های Akitan، شما قادر به داشتن امکانات زیر خواهید بود:

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]قابلیت DWDR,قابلیت نویز زدایی به صورت ۲D و ۳D,قابلیت مه زدایی,قابلیت افزایش سرعت شاتر[/list]

همچنین موارد زیر نیز در تصاویر آن قابل مشهود خواهد بود:

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]کیفیت تصویر ۲ مگاپیکسل یا ۱۰۸۰P,پردازش ۱۲ بیتی که باعث افزایش پردازش میگردد,قابلیت خروجی آنالوگ با کیفیت,قابلیت AWB، قابلیت UTC,قابلیت SDRAM بر روی چیپ[/list]

دمای کاری در این پردازنده مابین منفی ۲۰ درجه تا ۸۵ درجه سانتیگراد می باشد

 

در صورتی که دوربین دارای NVP2441H بوده و همچنین دستگاه شما دارای پردازنده NVP6124 باشد که البته دستگاههای Akitan نیز دارای چنین پردازنده هایی هستن که در مقالات بعدی در مورد آن توضیح خواهیم داد، شما دارای تصویری با کیفیت بسیار عالی خواهید بود.

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2017/08/scope_e_74.png”]

 

جهت خرید، اخذ نمایندگی فروش محصولات Akitan در شهر خود، با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

[list icon=”momizat-icon-phone” ]02166126233,02166947804,02169947802,مهندس اسماعیلی: ۰۹۱۲۰۲۹۶۶۷۲,مهندس خالدی: ۰۹۱۲۸۶۰۹۶۳۰[/list]

آدرس سایت :

[list icon=”momizat-icon-dribbble” ]سایت فروش: www.ipmcctv.com,سایت اصلی شرکت: www.akitan.org[/list]

 

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]