وجود برق اضطراری در زمان قطع برق ، یکی از مهمترین موارد در زمینه امنیت محل با وجود سیستم دوربین مداربسته است، چرا که با قطع برق، سیستم دوربین مداربسته متوقف شده و رند کاری با خلل مواجه میشود، در این بین وجود یک سیستم برق اضطرای که خروجی های مناسب برای سیستم دوربین مداربسته شما و در کنار آن ، قیمت مناسب و مقرون بصرفه، حاثز اهمیت می باشد.

برند Akitan در برنامه ریزی هوشمندانه خود، تصمیم به تولید و عرضه سیستم برق اضطرای یا UPS نموده که دارای امکانات و قابلیت های بخصوص می باشد که باعث شده ، مصرف کنندگاه عزیز نسبت به خرید آن ، تمایل نشان دهند.

[box type=”note”]به این دستگاه، به دلیل دارا بودن باطری داخلی ۹ آمپر قوی و درجه یک، میتوان تا ۱۶ دوربین و یک عدد دستگاه DVR را به آن متصل نمود و ۴۰ دقیقه تا ۱ ساعت برق اضطراری، در زمان قطع برق، داشت.[/box]

در تصاویر زیر، شکل ظاهری این UPS را مشاهده می نمایید:

 

تصویری از پنل جلویی دستگاه

تصویری از پشت دستگاه

 

امکانات این دستگاه UPS حرفه ای:

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]پکیج کامل تغذیه با سیستم سوئیچ آنلاین به مود باتری,حذف تمامی آداپتورهای دوربین و DVR,شارژر قوی با قابلیت اتصال باتری داخلی ۱۲Ah و خارجی ۴۲Ah,دارای حفاظت Low Battery برای افزایش طول عمر باتری به همراه آلارم صوتی,حفاظت اتصال کوتاه,قابلیت cold start با باتری,دارای دو فن قدرتمند,نمایشگر وضعیت شارژ باتری، مود کاری و Low Battery,فیوز مینیاتوری مخصوص باتری,خروجی ۱۲V و ۵V وولتاژهای دیگر به سفارش مشتری[/list]

 

باطری داخلی:

در این دستگاه، به طور پیش فرض از یک باطری ۹ آمپر داخلی استفاده شده که به همراه دستگاه، تقدیم مشتریان عزیز خواهد شد. برخلاف بیشتر برندهای بازار که در حال فروش UPS هستند، بیشتر آنها از باطری ۷/۲ آمپری استفاده میکنند که این باعث کاهش مدت برق رسانی میشود.

 

حذف آداپتور در زمان نصب:

در پشت دستگاه، خروجی هایی با ولتاژ های متفاوت وجود دارد، ۴ ترمینال خروجی ۱۲ ولت و یک ترمینال خروجی ۵ ولت که به صورت DC می باشد.

[box type=”note”]یکی از بزرگترین تفاوتهای این دستگاه خوش قیمت و حرفه ای نسبت به رقبای خود، وجود ترمینال خروجی ۵ ولت DC می باشد که شما میتوانید به عنوان برق POE در دوربین های تحت شبکه استفاده کنید، در این حالت هزینه ای که از بابت تامین برق دوربین های شبکه پرداخت میکردید، صفر خواهد شد.[/box]

 

اتصال باطری خارجی:

شارژر قوی با قابلیت اتصال باتری داخلی ۱۲Ah و خارجی ۴۲Ah

دستگاه UPS برند Akitan، قابلیت اتصال باطری خارجی را نیز دارد، در زمانیکه باطری داخلی دستگاه ، جوابگوی کار شما نبوده و دوست دارید زمان شارژ و برق رسانی را افزایش دهید، میتوانید از باطری خارجی استفاده نمایید تا مدت زمان بیشتری ، شارژ داشته باشید. جهت استفاده ار باطری خارجی، از ترمینالهای BAT EX استفاده نمایید.

[list icon=”momizat-icon-bell” ]توسط این دستگاه، شما قادر به استفاده همزمان از باتری داخلی و خارجی می باشید.[/list]


مدت زمان شارژ دهی:

مدت زمان شارژ دهی دستگاه بر حسب باطری داخلی ۹ آمپر و نوع اتصال دوربین و دستگاه، به صورت زیر می باشد.

[list icon=”momizat-icon-stopwatch” ]تعداد ۴ عدد دوربین و یک عدد DVR : از ۳ ساعت تا ۵ ساعت,تعداد ۸ تا دوربین و یک عدد DVR: از ١.۵ ساعت تا ٢.۵ ساعت,تعداد ١۶ تا دوربین و یک عدد دستگاه DVR: از ۴٠ دقیقه تا ١ساعت,این مجاسبات، برای باتری داخلی ٩ آمپر می باشد، با توجه به اینکه می توان تا باتری ۴٢ آمپر به دستگاه وصل نمود، مدت زمان شارژ دهی را افزایش داد.,لازم به توضیح است که طول سیم نیز در زمان بک آپ تاثیر دارد[/list]


نمایشگر وضعیت:

در پنل جلویی، نمایشگر های وضعیتی تعبیه شده که شما قادر به اطلاع از وضعیت دستگاه می باشید.

نمایشگر وضعیت شارژ باتری، مود کاری و Low Battery


حفاظت هوشمند باطری:

این دستگاه دارای حفاظت Low Battery برای افزایش طول عمر باتری به همراه آلارم صوتی می باشد. یعنی در صورت کاهش طول عمر دستگاه، هشداری از بابت ایراد در باطری در آینده، خواهد داد.


فیوز مینیاتوری مخصوص باطری و فن دستگاه:

این دستگاه دارای دو فن قدرتمند برای سیستم خنک کنندگی داخل دستگاه می باشد که در حال تخلیه هوای گرم و انتقال هوای سر به داخل دستگاه می باشد.

 

همچنین دارای فیوز مینیاتوری مخصوص باطری می باشد که مانع از ایجاد خرابی در صورت نوسان میگردد.


قابلیت رک مونت:

این دستگاه به دلیل ابعاد مناسب و دارا بودن محل پیچ، میتوان در رک نیز جایگزاری نمود

 


این محصول شگفت انگیز ، با قیمت رقابتی و ویژه در بزرگترین سایت دوربین مداربسته در ایران، آماده فروش بوده و شما میتوانید این محصول را با گارانتی ۲ سال تعویض ، تهیه نمایید:

مشاهده محصول و قیمت

 

شماره تماس دفتر فروش تهران:

[list icon=”momizat-icon-phone” ]02166126233,02166947804,02169947802[/list]

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]