جهت بازدید پروژه به محل مورد نظر میروید، کارفرما درخواست دارد که در عین قیمت پایین بودن، دوربینی استفاده شود که قادر به پلاک خوانی هم باشد. طی تست های انجام گرفته بر روی دوربین های Akitan، به دلیل استفاده از پردازنده ساخت کره، و همچنین لنز Sony ژاپن بر روی دوربین های Akitan، امکان وضوح تصویر به قدری بالا می باشد که این دوربین قادر است پلاک خودروها را در مسافت طولانی به طور واضح نمایش دهد.

نقل قول از همکار: دوربین Akitan رو در پارکینگی نصب کردم، دیده شدن و وضح تصویر در پلاک خودروهای ورودی بسیار مهم بود، با دوربین Akitan مدل Ak-B3208 تونستم تصویر خوبی داشته باشم و کارفرما خیلی راضی بود

 

همکار دیگر: دوربین های برند ؟؟؟؟؟ در محل نصب بود، ولی امکان دیدن و مشاهده پلاک در مسافت ۱۰ متری بسیار براش سخت بود، همچنین اگر ماشین در حال حرکت بود کار بسیار سخت میشد.، به عنوان تست ، یکی از دوربین های Akitan رو نصب کردم ، تصویر به قدری خوب بود که چند تا دوربینهای محل رو عوض کردم، و فاز دوم پروژه رو با Akitan انجام دادم.

 

همکار دیگر: تا زمانی که این دوربین رو نخریده بودم، میگفتم فلان برند خیلی خوبه، این چه دوربینی هست، وقتی یکی به دستم رسید و با همون دوربین که قبلا داشتم کار میکردم ، تست کردم ، واقعا تصویر فرق داشت. وقتی بردهای دوربین رو باز کردم و دیدم، اونوقت فهمیدم که دلیل کیفیت بالای تصویر چی بوده، رو دوربین های Akitan از پردازنده IMX اصل کره استفاده شده .

 

 

اینها چند نمونه از نظرات همکاران بود.

در دوربین های Akitan، به دلیل استفاده از قطعات اصلی ، شما قادر به داشتن تصویر واضح و عالی از محیط خواهید بود

 

 

جهت خرید، اخذ نمایندگی فروش محصولات Akitan در شهر خود، با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

[list icon=”momizat-icon-phone” ]02166126233,02166947804,02169947802,مهندس اسماعیلی: ۰۹۱۲۰۲۹۶۶۷۲,مهندس خالدی: ۰۹۱۲۸۶۰۹۶۳۰[/list]

آدرس سایت :

[list icon=”momizat-icon-dribbble” ]سایت فروش: www.ipmcctv.com,سایت اصلی شرکت: www.akitan.org[/list]

 

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]