برای معرفی بهتر گیت فروشگاهی و آموزش نحوه نصب بهتر است که یک تقسیم بندی کلی در خصوص گیت های شرکت ارائه دهیم.

کلاس A: مدل های اصلی Crosspoint هلند. این مدل ها که در سایت www.Crosspoint.nl قابل مشاهده هستند،تماماً ساخت کمپانی مذکور بوده و به صورت پک کامل وارد کشور می شوند.  مدل های مذکور شامل Nexusو Primusو Modusمی باشند….

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2016/06/gate-5.png”]

کلاس B: گیت هایی که برد الکترونیکی آنها اصل بوده و بر روی بدنه های غیر اصل نصب می شوند.

محصولاتی که در این کلاس قرار می گیرند، عبارتند از:

به طور مثال جفت آنتن RX با برد Crosspoint به سیستمی اطلاق می شود که در آن برد الکترونیکی XR23g Crosspoint  هلند بر روی آنتن های RX  که ساخت Crosspoint هلند نیست، نصب می شود. در مدل Primusrf25 نیز همین برد الکترونیکی استفاده شده است با این تفاوت که در این سیستم بدنه آنتن نیز ساخت Crosspoint می باشند.

دو سیستم مذکور به لحاظ قیمت اختلاف قابل توجهی باهم دارند ولی به لحاظ کیفیت چندان دور از هم نیستند و در واقع قسمت اصلی سیستم ها که همان برد الکترونیکی می باشد، در هر دو یکی بوده و اصل می باشد و فقط بدنه یکی اصل و دیگری غیر اصل می باشد

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2016/06/gate-6.png”]

کلاس C: گیت هایی که برد چینی و غیر اوریجینال داشته باشند، در این کلاس قرار می گیرند. جفت آنتن RXبا برد WGچینی تنها محصول شرکت است که در این کلاس قرار می گیرد و پایین ترین قیمت و کیفیت را دارد و از طرف شرکت هم توصیه نمی شود. (نکته: گیت های مشابه در بازار ایران فراوان وجود دارند که برخی از آنها ممکن است قیمت پایین تری هم داشته باشند که اظهار نظر مثبت یا منفی در خصوص آنها تناسبی با این مکتوب ندارد. برخی از این گیت ها نیز با نام های اروپایی یا کشور های معتعبر دیگر به بازار عرضه می شوند که بررسی صحت این ادعاها نیز کار چندان دشواری نیست)

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2016/05/channel-telegraaam.jpg” link=”https://telegram.me/ipmcctv”]