باسکول فروشگاهی محک ۲۰۰ کیلو گرم ساخت و طراحی شده توسط شرکت محک می باشد که با تجربه ی ۳۰ ساله در زمینه ی تولید باسکول دیجیتال و ترازو دیجیتال در حال به روز رسانی بوده و بالا بردن کیفیت دستگاه و تاکید بر طولانی نمودن عمر کاری محصولات از اهداف شرکت می باشد .

تلاش شرکت محک در تولید محصولات جدید باسکول دیجیتال ستودنی بوده و با به بازار آوردن باسکول مطابق با نیاز کاربران در میان عرضه کنندگان دستگاه های توزین نامی همیشگی برای خویش رقم زده است .

باسکول محک با ظرفیت ۲۰۰ کیلو گرم با ابعاد ۵۰ × ۵۰ سانتی متر و رعایت دقت ۱۰ گرم جهت توزین مواد دارای استاندارد جهانی بوده و حرف اول را در این ظرفیت با دقت معرفی شده می زند .

باسکول جهت توزین کالا های با حجم زیاد و ظرفیت بالا می باشد که در این شرایط مقاومت بدنه ی باسکول از ویژگی های حائز اهمیتی می باشد که در زمان خرید باسکول برای خریدار مطرح می گردد

ترازو و باسکول ابزاری جهت توزین دقیق با سرعت مناسب می باشند و کاربرانی که در ارتباط با ترازو و باسکول هستند انتظاراتی در زمینه ی کارکرد دستگاه بر حسب نوع فعالیت خود دارند ، خوشبختانه امروزه تا حد زیادی انتظارات کاربران براورده شده و ما شاهد سیستم های توزین پیشرفته ای هستیم که تقریبا در هر صنعتی ، ترازو و باسکول دیجیتالی بر اساس نیاز طراحی و تولید گشته است انتخاب ترازو و باسکول بر اساس ظرفیت توزین ، دقت در توزین ، نوع بدنه ی ترازو و باسکول و از سویی نوع فعالیت مورد نظر تعیین می گردد .

باسکول دیجیتال نسبت به ترازوی دیجیتال مقاومت کمتری دارد و در زمان خرید باسکول دیجیتال نکته ی مقاومت دستگاه از اهمیت بالایی برخودار است در صورتی که در زمان خرید ترازو دیجیتالی نوع کارکرد و قابلیت های دستگاه نکته ی اساسی بوده و خرید بر اساس آن صورت می گیرد و در مدل های باسکول صنعتی ( باسکول آویز ، باسکول جاده ای ، باسکول کفه ای ) و باسکول فروشگاهی تولید و عرضه می گردد .

ترازوی دیجیتال نیز در مدل های ترازوی آزمایشگاهی ، ترازوی فروشگاهی ، ترازوی صنعتی و ترازوی گرمی در حال تولید و عرضه می باشد

منبع: شارپ ایران