وجود انواع دوربین چینی در بازار و همچنین تعدد آن ، باعث سردرگمی بیشتر مشتریان و همکاران ، از بابت خرید جنس مطمئن می باشد. به صورتی مه وقتی یک محصول را خریداری میکنن، این جمله را میگویند که: (( این هم چینی هست، فقط زیرش نوشتن کره ))

حال با این وضع و اوضاع، وجود یک محصول تایوان اصل در بازار دوربین مداربسته، چه کارها که نمیکند. بخصوص وقتی با اطمینان بگویید، این دوربین یا این دستگاه ، تایوانی اصل می باشد.

از آنجایی که محصولات تایوانی، دید مثبتی در بازار دوربین مداربسته داشته اند، لذا این اصل بودن، یعنی تغییر در رویه فروش و سود آوری و اطمینان از ارائه خدمات.

IRLAB ، محصول با کیفیت تایوان، که تایوانی بودن آن فقط بر روی کاغذ نبوده و این محصول بر خلاف بیشتر محصولات بازار ایران که بدون نام نشان بوده و با یک دستگاه لیبل زن ، برندی را بر روی آن حک میکنند، نمی باشد.

تعدد محصول و نام در بازار ایران به گونه ای است که دیگر نمیتوان با اطمینان گفت که فلان محصول ، ساخت مثلا انگلیس است یا برای کره می باشد و … . بیشتر شرکتهای ایرانی دوربین های چینی و بدون نام رو تهیه میکنند و با پرینت کردن نام برند خود بر روی آن ، اقدام به فروش آن محصول میکنند. مهمترین بخش این فروش ، گفتن این جمله است که مثلا دوربین ، ساخت کشور کره می باشد در صورتی که دوربین کلا برای چین بوده و فقط یک اسم بر روی آن حک شده است و با این ترفند سعی در فروش دوربین خود دارند.

دوربین مداربسته IRLAB تایوان، محصولی کاملا متفاوت در بازار ایران می باشد. این دوربین، یک محصول تایوانی اصل می باشد که کلیه عملیات تولید و … در تایوان صورت میگیرد . حتی سنسور و پردازنده این دوربین نیز در تایوان تولید میگردد.

کیفیت ساخت قطعات به قدری بالاست که دیگر جای شکی برای چینی بودن این محصول نمیگذارد.

کلیه محصولات دوربین مداربسته IRLAB از مبادی قانونی وارد کشور می شود و حتی یک عدد دوربین آن قاچاق نمی باشد.

کلیه محصولات IRLAB ، در تایوان ساخت و تولید شده و یک عدد دوربین آن در ایران سر هم یا اسمبل یا نام بر روی آن حک نمی شود.

شماره سریال محصول ، یک شماره سریال ثبت شده در گمرک تایوان می باشد، و این نشان از اصل بودن این محصول و تولید در شده در کشور تایوان می باشد.

در اولین سری از واردات این محصول با کیفیت و اصیل، دوربین های تحت شبکه آن با کیفیت های ۴ مگا پیکسل و ۱/۳ مگاپیکسل وارد کشور شد. استقبال از این محصول در روزهای اول به دلیل اینکه برخی از همکاران، شک داشتن که این محصول، واقعا برای تایوان است یا نه، خرید های با احتیاط و تعداد کم را داشتند، ولی با گذشت یکسال و عدم هرگونه خرابی و افت تصویر و همچنین قیمت رقابتی نسبت به کیفیت بالای این دوربین، باعث شد که این دوربین، به یک دوربین مخصوص برای پروژه ها استفاده گردد، به گونه ای که در هر پروژه ای، نیاز به دوربین شبکه با کیفیت بود، حتما این دوربین را نیز پیشنهاد میداند.

از طرفی ، شما به مشتری با اطمینان میتوانید بگویید که جنس، برای تایوان می باشد و فقط یک لیبل و کارتن رنگی که روی آن تایوان خورده نمی باشد. برخلاف بسیاری از محصولات دیگر.

[lightbox thumb=”http://ipmcctv.com/wp-content/uploads/2016/11/irlabbb.jpg”]

این برند دارای دوربین های AHD، HDTVI, HDCVI نیز می باشد. و همچنین دارای دستگاه NVR و DVR در سبد محصولات خود می باشد.

دوربین های HD این محصول، قابلیت ۴in1 را نیز دارا می باشند.

کیفیت تصویر در دوربین های AHD این محصول تایوانی، ۱/۳ و ۲ مگاپیکسل می باشد که قیمتی فوق العاده رقابتی نسبت به برندها و محصولات مشابه چینی در بازار ایران دارد.

یعنی شما فقط با یک مبلغ بسیار کمی بالاتر و حتی در برخی موارد پایین تر از دوربین های چینی، صاحب دوربین تایوانی اصل می شوید که دیگر ترس از گفتن مثلا ((دوربین چینی است یا تایوانی)) نخواهید داشت.

کلیه دوربین های AHD این برند تایوانی، درارای منو بوده و شما قادر به انجام و اعمال تغییرات در تصویر می باشید.


سایت ipmcctv ، افتخار این را دارد که از بدو ورود دوربین های شبکه این محصول تایوانی ، اقدام به فروش این محصول با قیمت رقابتی را داشته و تا به امروز، حتی شاهد یک اعتراض از بابت افت تصویر، ایراد دوربین و … نبوده و همچنین در تلاش است که در آینده نزدیک ، واردات دوربین های AHD این برند تایوانی اصل را شروع و به عنوان نماینده انحصاری دوربین های AHD این محصول در ایران گردد.

تمام تلاش تیم ipmcctv ، در این می باشد که در این آشفته بازار موجود در بازار دوربین مداربسته، محصولی را به بازار عرضه نمایید که همکاران با اطمینان کاملا، نسبت به فروش محصول اقدام و همچنین قادر به رقابت با دوربین های چینی که با نام نشانهای متفاوت در بازار عرضه میشوند، باشد.

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]