یکی از معدود مشکلات نصابان دوربین های مداربسته dahua، کمبود موجودی محصولات این برند در ایران هست، البته شرکت وارد کننده ، تمام تلاش خود را در این زمینه انجام میدهد، ولی خوب، تعدد محصولات لیست در برخی مواقع مانع حرکت سریع میگردد. شاید این موضوع به نظر شما خوب باشد ولی از نظر ما یک مقداری سخت و مشکل است.

همانطور که میدانید دوربین های dahua ، در یکی دو سال اخیر، بازا خوبی را داشته، بخصوص وقتی شما با قیمت پایین ، تصویری بهتر را داشتید، که البته در این میان ، اجناس قاچاق بسیاری در بازار دیده شد که باز هم هست و شما باید فروشنده مورد اطمینان پیدا کنید، نه گارانتی !!!

به بحث اصلی برگردیم، برخی شرکتها دوربین های dahua را با نامهای متفاوتی در بازار عرضه میکنند، ولی مشکل اساسی اینست که این شرکتها، در اصل دوربین درجه ۲ این برند را تهیه و روانه بازار میکنند، و دلیل آن هم اینست که در محصولات قبلی خود، کارهای سودجویانه ای انجام دادند و بسیار از مشتری های خود را از دست دادند، حالا چشم به مشتری های برندهای دیگر دوخته اند و … .

دوربین Eyenix از نظر تیم فنی ipmcctv ، که با بیشتر برندهای بازار آشنا بوده ، و بسیاری از مشکلات و ریزه کاریهای شرکتها را میداند و دوست داردآنها را افشا کند ولی به کام خیلی شرکتهای بزرگ بازار که دم از مشتری مداری میزنند، خوش نمی آید، پس از بررسی و تست و مطالعه ، به این نتیجه رسیده است که تنها دوربین HDCVI بازار که قادر به رقابت با دوربین dahua و یکه تاز بازار دارد، دوربین eyenix است، البته بماند که دوربین های ۴ کاره IRLAB تایوان که قابلیت HDCVI و HDTVI و AHD را دارند، از این بحث اصلا جدا نبوده و رقیب جدی دوربین های بازار می باشد.

همانطور که گفتیم، دوربین eyenix قادر به رقابت است، زیرا همان دوربین dahua است، ولی با کیفیت بالاتر و بهتر، قیمت پایین تر، خدمات بهتر، اینها را که میگوییم، در اصل دیده ایم و تست کرده ایم.

در چند پروژه ، مجبور به جایگزینی دوربین Eyenix به جای دوربین dahua شدیم، و دلیل آن عدم موجودی دوربین dahua بود، والبته سودجویی برخی شرکتها. تصاویری که از این دوربین گرفتیم، به مراتب بهتر از dahua بود، چه بسا که قیمت هم پایین تر بود.

 

دوربین Eyenix ، دوربین با کیفیت HDCVI می باشد که به نظر تیم فنی، دو برندی که برای بازار HDCVI میتوان بعد از Dahua و جایگزین برای آن معرفی نمود، Eyenix و IRLAb می باشد.

نکته قابل تامل در محصولت Eyenix، دستگاههای آن میباشد. دستگاههای HDCVi محصول Eyenix، ازا نوع ۵ کاره و ۳ کاره بوده ، یعنی شما برخلاق dahua که دستگاه تک کاره آن را با قیمت ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان میخریدید و فقط گستره عملکرد آن دوربین HDCVi بود ، با خرید دستگاه Eyenix و با قیمت پایین تر از دستگاه dahua، دستگاهی ۵ کاره با قابلیت و گستره کار با دوربین های HDCVI / HDTVI / AHD / IP / Analog را خواهید داشت.

از طرفی دیگر با مشکل عدم موجودی مواجه نمیشوید، چون دیگر آن ریخت و پاش و تعدد جنس و لیست ۲۰ صفحه ای و از یک بدنه ، ۱۰ مدل داشتن و … را ندارد!!

محصولات Eyenix ، گلچین مدلهای dahua بوده ولی با پردازنده و سنسور قوی تر ، و قیمت مناسب تر. که شما به راحتی در پروژه های خود میتوانید جایگزین دوربین dahua کرده و به مشتری پیشنهاد بدهید و دیگر مچبور نشوید که مثلا دوربین بووووووق با لیسانس بوووووق را بخرید یا دوربین بووووووق را بخرید که انبار و دفتر آن برند، در وسط کویر باشد!!

سایت ipmcctv ، افتخار فروش محصولات Eyenix را داشته و آماده فروش این محصول با قیمت و شرایط استثنایی می باشد.

همچنین امیدواریم با سری جدید دوربین های IRLAB تایوان، که به زودی وارد ایران خواهد شد، از همکاران و پروژه های آنان، حمایتی کرده باشیم.

جهت دانلود لیست قیمت، به سایت ipmcctv.com مراجعه و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلــود لـیسـت قـــیمت

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]